Zarabianie w sieci!

Buxy, surfbary i wszystko o nich!!
Teraz jest Cz kwi 25, 2024 16:51

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nietypowy prezent?
PostNapisane: N lip 29, 2018 21:40 
Offline
Forumowicz
Forumowicz

Dołączył(a): Pt lut 23, 2018 20:56
Posty: 140
Witam serdecznie,
czy zdarza Wam się czasami podarowywać bliskim jakieś nietypowe prezenty? Mnie na przykład ostatnio zainspirowała strona http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/ do tego, aby z okazji Chrztu Świętego kupić chrześnicy złotą, kolekcjonerską monetę z jakimś religijnym motywem. Co tak naprawdę sądzicie o takim pomyśle? Podoba się Wam? Zdecydowalibyście się na taki prezent sentymentalny, czy wolicie coś praktycznego?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 29, 2018 21:40 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: Pt sie 17, 2018 10:38 
Offline
Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 12:49
Posty: 83
No ja ostatnio wpadłam na ciekawą stronę super prezenty gdzie można wykupić wejście na strzelnicę dla fana takich wydarzeń. Nawet pomyślałam o moim mężu że mogła bym mu kupić taką atrakcję na 50 urodziny, dla niego to będzie jakaś odskocznia, a zarazem jakaś niezapomniana przygoda na strzelnicy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: Cz sie 23, 2018 13:18 
Offline
Forumowicz
Forumowicz

Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 08:43
Posty: 103
Sama idea prezentu, o którym napiszę zaraz nie jest co prawda nietypowa czy oryginalna, ale możemy kupić coś, co takie właśnie będzie. Mam na myśli kupno zegarka. Przede wszystkim nie możemy myśleć szablonowo, że jak zegarek, to nie będzie niespodzianki. Producent Lorus https://www.crazytime.pl/pol_m_Meskie_P ... s-285.html pokazuje, że można kupić coś nietuzinkowego, w sprawdzonej już formie. Przemyśl to.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: Pt sie 24, 2018 18:18 
Offline
Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 10:33
Posty: 91
A co myślicie o perfumikach dla dzieci https://pl.oriflame.com/fragrance/kids/perfume ? Czy warto byłoby coś takiego zakupić swojemu dziecku przykładowo na urodziny lub jakąś inną okazję. Z tego co wiem takie perfumy są przebadane odpowiednio, dlatego nie wywołują żadnych alergii. Co wy o tym sądzicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: Pt sie 31, 2018 17:51 
Offline
Żółtodziób
Żółtodziób

Dołączył(a): Wt cze 13, 2017 20:23
Posty: 32
Ja bym postawiła na prezent modowy bo przede wszystkim praktyczny. W tym sklepie https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-131.html dostaniesz ładne buty w niewysokiej cenie. W sam raz na upominek ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: So gru 08, 2018 09:59 
Offline
Forumowicz
Forumowicz

Dołączył(a): Pt lut 23, 2018 20:56
Posty: 140
Owszem, ja zawsze staram się kupić coś nietypowego :) Tak było również w tym roku na święta ;) oprócz zabawek, zamówiłam dla swojej córki coś naprawdę fajnego i nietypowego, a mianowicie świąteczny film od samego Świętego Mikołaja :) Znalazłam taką możliwość w firmie Elfi, film jest spersonalizowany i jestem przekonana, że sprawi córce sporo radości ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: Pn gru 17, 2018 23:10 
Offline
Żółtodziób
Żółtodziób

Dołączył(a): Śr maja 23, 2018 16:14
Posty: 26
Ja jednak bardziej praktycznie podchodzę do prezentów i z tego jestem znana. Ale co najważniejsze, zawsze trafiam w 10 jak to mówią. Dla przykładu moja siostra pracuje w biurze, codziennie musi mieć elegancki strój, przeważnie jakaś bluzka koszulowa do tego, więc wymyśliłam że dobrej marki parownica do ubrań ułatwi jej codzienne szykowanie i nie raz o mnie wtedy wspomni z uśmiechem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: Śr paź 02, 2019 10:39 
Offline
Bywalec
Bywalec

Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 09:14
Posty: 37
Jasne ze sie zdarza :D Nie lubie prezentow oklepanych i przewidywalnych. Np dla dzieci nie kupuje nigdy zabawek. Są to zwykle jakies ciuchy plus bilet do kina czy wesolego miasteczka. Albo cos z elektroniki np zegarek z gps :) super sprawa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nietypowy prezent?
PostNapisane: N gru 29, 2019 15:13 
Offline
Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 10:33
Posty: 91
A co powiecie na pościel? A może nawet i cieplutką kołdrę? No, ja byłabym bardzo zadowolona, jakbym otrzymała właśnie jakieś fajne artykuły do spania. Zobaczcie na całą gamę ofert na stronie, posciel.to. Można tam takie cuda znaleźć:

Obrazek

źródło: https://posciel.to/koldry-caloroczne


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 29, 2019 15:13 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Poker Bandits
Tłumaczenie phpBB3.PL