Zarabianie w sieci!

Buxy, surfbary i wszystko o nich!!
Teraz jest Wt kwi 16, 2024 14:08

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pożyczka na raty
PostNapisane: Cz mar 23, 2017 13:55 
Offline
Nowy na forum
Nowy na forum

Dołączył(a): Pt mar 17, 2017 08:17
Posty: 1
Ostatnio miałem większe problemy ze swoimi finansami i nie mogłem sobie poradzić z leczeniem mojej mamy, dlatego zdecydowałem się na pożyczka przez internet Pożyczka Hapy na raty którą oferuje firma ASA Pożyczki rewelacyjna opcja kredytowa, między 12 a 24 miesiące, bez ukrytych kosztów z szybką decyzją o przydzieleniu kredytu to były podstawowe czynniki które zdecydowały że skorzystałem z ich oferty, a oprocentowanie dużo niższe niż w chwilówkach ! Dzięki temu kredytowy kupiłem niesamowity prezent na ślub mojego syna !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 23, 2017 13:55 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pożyczka na raty
PostNapisane: Cz kwi 20, 2017 18:32 
Offline
Nowy na forum
Nowy na forum

Dołączył(a): Pn lut 20, 2017 12:35
Posty: 4
Dla mnie najlepsze pożyczki pozabankowe to te, które zawarte są w mojej ulubionej porównywarce pożyczek pozabankowych. A moją ulubioną porównywarką jest credy24, którą uważam za prostą w obsłudze i niezwykle rzetelną. Dzięki niej zakupiłem swój pierwszy samochód na naprawdę niewielki procent.

Pozdrawiam serdecznie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pożyczka na raty
PostNapisane: Śr wrz 26, 2018 16:11 
Offline
Forumowicz
Forumowicz

Dołączył(a): Pn mar 26, 2018 08:43
Posty: 103
Nie znam firm , o których piszecie, a jeżeli chodzi o pożyczki, to jestem wyłącznie klientką marki Łatwy Kredyt https://www.latwykredyt.pl/ . Podoba mi się ich oferta, jako stały klient często mam zniżki na miesięczne pożyczki i wiem, że bez problemów oddam, ale muszę być terminowa. Mam do nich zaufanie, a w bankach nie zawsze chcą dawać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pożyczka na raty
PostNapisane: Cz paź 25, 2018 20:04 
Offline
Żółtodziób
Żółtodziób

Dołączył(a): Cz gru 21, 2017 16:24
Posty: 17
Dla mnie najlepsze pożyczki pozabankowe to te których nie biorę :D Nie lubię brać pożyczek bo dają, bo mierzę siły na zamiary, ale na stronie banku Raiffeisen natknąłem się na pożyczkę która jest nieoprocentowana ze spłatą na 2 lata. Pożyczając 4 tys trzeba oddać 4120. pewnie się skuszę ino jeszcze nie mam celu. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pożyczka na raty
PostNapisane: Pt lis 30, 2018 11:38 
Offline
Stały bywalec
Stały bywalec

Dołączył(a): Pn mar 05, 2018 10:33
Posty: 91
Mam do was pytanie- czy może kiedykolwiek korzystaliście z oferty https://habzafinanse.com.pl/ i możecie coś powiedzieć więcej na ten temat? Oferują oni wyjście z długów, a przynajmniej pomoc w tym. Dlatego poważnie zastanawiam się z czy nie skorzystać z ich wsparcia, ponieważ mam problemy finansowe. Co o tym myślicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pożyczka na raty
PostNapisane: Pt gru 31, 2021 11:15 
Offline
Żółtodziób
Żółtodziób

Dołączył(a): Wt cze 13, 2017 20:23
Posty: 32
ja swego czasu nabrałam mnóstwo chwilówek i bardzo tego żałuję, bo mocno się zadłużyłam. na szczęście spłata chwilówek okazała się łatwiejsza po tym jak skorzystałam z konsolidacji i w końcu wyszłam ze spirali zadłużenia. a już komornik nade mną ciążył


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 31, 2021 11:15 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Poker Bandits
Tłumaczenie phpBB3.PL